Duminica

DUMINICĂ:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:30 – Alfa&Omega

08:00 – Muzică Populară

09:00 – Program copii

09:30- Exclusiv în Hunedoara (redifuzare)

10:00 – La început a fost cuvântul

10:30 – Alfa&Omega

11:00 – Cu lumea-n cap (redifuzare)

11:30 – Hunedoara frumoasă (redifuzare)

12:00 – Horoscopul Săptămânii (redifuzare)

12:30 – Program copii

13:00 – Veseliti-vă cu noi

15:00 – Avocat TV

16:00 – Videotext

18:00 – Retrospectiva știrilor (red)

19:00 – La Şuetă cu Nicole Ebner

20:00 – Veseliti-vă cu noi (reluare)

22:00 – Film artistic

23:00 – Muzică Populară

Sambata

SÂMBĂTĂ:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:30 – Jurnal (redifuzare)

08:00 – Muzică Populară

09:00 – Program copii

09:30 – Exclusiv în Hunedoara

10:00 – Retrospectiva știrilor

11:00 – Cu lumea-n cap

11:30 – Hunedoara frumoasă

12:00 – Muzică populară

13:00 – Videotext

15:00 – Avocat TV

16:00 – Horoscopul Săptămânii

16:30 – Exclusiv în Hunedoara (reluare)

17:00 – Fețele medicinei (redifuzare)

18:00 – Retrospectiva știrilor (reluare)

19:00 – Muzică populară

20:00 – Film artistic

22:00 – Horoscopul Săptămânii

22:30 – Cu lumea-n cap (reluare)

23:00 – Hunedoara frumoasă (reluare)

23:30 – Alfa&Omega

Vineri

VINERI:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:00 – Cori’neața perfectă

08:00 – Jurnal (redifuzare)

08:30 – CMBD

09:30 – Alfa&Omega

10:00 – Actualitatea Hunedoreană (redifuzare)

11:00 – Arhivele memoriei (redifuzare)

12:00 – Muzică populară

13:00 – Videotext

15:00 – Avocat TV

16:00 – No comment

17:00 – Magazin de Weekend

17:30 – Fețele medicinei

18:30 – Jurnal

19:00 – Fețele medicinei (reluare)

20:00 – Film artistic

22:00 – Jurnal (reluare)

22:30 – Magazin de weekend (rel)

23:00 – No comment (reluare)

Joi

JOI:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:00 – Cori’neața perfectă

08:00 – Jurnal (redifuzare)

08:30 – CMBD

09:30 – Alfa&Omega

10:00 – Actualitatea Hunedoreană (red)

11:00 – Alfa&Omega

12:00 – Muzică populară

13:00 – Videotext

15:00 – Avocat TV

16:00 – Arhivele memoriei (direct)

17:00 – Alfa&Omega (reluare)

17:30 – Actualitatea Hunedoreană (direct)

18:30 – Jurnal

19:00 – Actualitatea Hunedoreană (reluare)

20:00 – Alfa&Omega

20:30 – Muzică populară

21:30 – Alfa&Omega (reluare)

22:00 – Jurnal (reluare)

22:30 – Arhivele memoriei (reluare)

23:30 – Alfa&Omega

Miercuri

MIERCURI:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:00 – Cori’neața perfectă

08:00 – Jurnal (redifuzare)

08:30 – CMBD

09:30 – Alfa&Omega

10:00 – Actualitatea Hunedoreană (redifuzare)

11:00 – Cărți , Personalități , Confesiuni (red)

12:00 – Muzică populară

13:00 – Videotext

15:00 – Avocat TV

16:00 – Alfa&Omega

17:00 – Curiozități

17:30 – Actualitatea Hunedoreană (direct)

18:30 – Jurnal

19:00 – Actualitatea Hunedoreană (reluare)

20:00 – Film artistic

22:00 – Jurnal (reluare)

22:30 – Alfa&Omega (reluare)

23:30 – Curiozități (reluare)

Marti

MARȚI:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:00 – Cori’neața perfectă

08:00 – Jurnal (redifuzare)

08:30 – CMBD

09:30 – Alfa&Omega

10:00 – Actualitatea Hunedoreană (red)

11:00 – Info Sport (redifuzare)

12:00 – Muzică populară

13:00 – Videotext

15:00 – Avocat TV

16:00 – Cărți , Personalități , Confesiuni

17:00 – Alfa&Omega

17:30 – Actualitatea Hunedoreană (direct)

18:30 – Jurnal

19:00 – Actualitatea Hunedoreană (reluare)

20:00 – Alfa&Omega (reluare)

20:30 – Muzică populară

21:30 – Alfa&Omega

22:00 – Jurnal (reluare)

22:30 – Cărți , Personalități , Confesiuni (rel)

23:30 – Alfa&Omega (reluare)

Luni

LUNI:

00:00 – Avocat TV (reluare)

01:00 – Videotext

07:00 – Cori’neața perfectă

08:00 – La început a fost cuvântul (reluare)

08:30 – CMBD

09:30 – Muzică populară

10:00 – Veseliți-vă, cu noi (redifuzare)

12:00 – Muzică populară

13:00 – Videotext

15:00 – Avocat TV

16:00 – Info Sport

17:00 – Studiați în Europa

17:30 – Actualitatea Hunedoreană(direct)

18:30 – Jurnal

19:00 – Actualitatea Hunedoreană(reluare)

20:00 – Film artistic

22:00 – Jurnal (reluare)

22:30 – Info Sport (reluare)

23:30 – Studiați în Europa (reluare)